TV’de Basketbol

TV’de Basketbol

Kanalların yayın akışını güncellendikçe ve yayıncı kuruluşta değişiklikler oldukça güncellenecektir.

 16.04.2018 Pazartesi Basketbol Ekranı
17:00
Basketbol Gençler Ligi Darüşşafaka – Pınar Karşıyaka  TBF TV
19:00Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Büyükçekmece – Darüşşafaka  beIN Sports 3
19:30Basketbol Gençler Ligi Anadolu Efes – Fenerbahçe Doğuş  beIN Sports 3

17.04.2018 Salı Basketbol Ekranı
03:00 NBA Play-Off Philadelphia 76ers – Miami Heat S Sport
20:00 THY Euroleague – 1/4 Final CSKA Moskova – Khimki Moskova beIN Sports 2
21:15 THY Euroleague – 1/4 Final Panathinaikos – Real Madrid beIN Haber

18.04.2018 Çarşamba Basketbol Ekranı
02:00 NBA Play-Off Toronto Raptors – Washington Wizards NBA TV
05:30 NBA Play-Off Portland TB – NO Pelicans   S Sport
20:15 THY Euroleague – 1/4 Final Fenerbahçe Doğuş – Baskonia  beIN Sports 3
21:00 Eurocup Kadınlar – Final Venezia – Galatasaray  beın Haber
21:15 THY Euroleague – 1/4 Final Olympiakos – Zalgiris Kaunas  beIN Sports 4

19.04.2018 Perşembe Basketbol Ekranı
03:00 NBA Play-Off OKC Thunder – Utah Jazz NBA TV
04:30 NBA Play-Off Houston Rockets – Minnesota TW  S Sport
20:00 THY Euroleague – 1/4 Final CSKA Moskova – Khimki Moskova  beIN Sports 2
21:15  THY Euroleague – 1/4 Final Panathinaikos – Real Madrid  beIN Sports 3

20.04.2018 Cuma Basketbol Ekranı
04:00 NBA Play-Off NO Pelicans – Portland TB NBA TV
04:30 NBA Play-Off SA Spurs – GS Warriors S Sport
14:00 Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi Çankaya Üni. – Mersin Gelişim  TBF TV
18:00 Euroleague Kadınlar – 1/2 Final Dynamo Kursk – Ekaterinburg  FIBA Youtube
20:45 THY Euroleague – 1/4 Final Fenerbahçe Doğuş – Baskonia  beIN Sports 3
21:00 Euroleague Kadınlar – 1/2 Final Sopron – Yakındoğu Üni.  FIBA Youtube
21:15 THY Euroleague – 1/4 Final Olympiakos – Zalgiris Kaunas beIN Sports 2

21.04.2018 Cumartesi Basketbol Ekranı
02:00 NBA Play-Off Indiana Pacers – Cleveland Cavaliers S Sport
03:00 NBA Play-Off Washington Wizards – Toronto Raptors NBA TV
13:00 Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Eskişehir Basket – Yeşilgiresun Bld.  beIN Sports 3
15:00 Türkiye Basketbol 1. Ligi Petkimspor – Bahçeşehir Klj  Petkim TV
15:15 Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Gaziantep Basket – Sakarya BB  beIN Sports 3
16:00 Türkiye Basketbol 1. Ligi TED Kolejliler – Türk Telekom tivibu Spor
17:00 Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Anadolu Efes – İstanbul BB NTV
20:15 Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Pınar Karşıyaka – Muratbey Uşak beIN Sports 3

22.04.2018 Pazar Basketbol Ekranı
00:00 NBA Play-Off NO Pelicans – Portland TB S Sport
13:00 Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Fenerbahçe Doğuş – Tofaş   beIN Sports 3
15:15 Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Darüşşafaka – Banvit NTV
17:00 Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Galatasaray OB – Beşiktaş SJbeIN Sports 3
18:00 Euroleague Kadınlar – 3.lük Maçı 3.lük Maçı Kesinleşmedi
19:30 Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Büyükçekmece – Trabzonspor beIN Sports 3
21:00 Euroleague Kadınlar – Final Kesinledi
22:30 NBA Play-Off SA Spurs – GS Warriors S Sport

Etiketler